Podajniki ślimakowe do trocin Uniwex

W naszej ofercie rozwiązań w zakresie załadunku paliwa znajdują się także podajniki ślimakowe. Ich głównym przeznaczeniem jest transport biomasy. Niewątpliwą zaletą produkowanych przez nas podajników ślimakowych jest to, że za ich pomocą mogą być transportowane produkty o różnej granulacji. Jakie więc rodzaje paliwa można przy jego użyciu transportować? Tak naprawdę możliwości jest sporo, bo urządzenie to umożliwia przenoszenie trocin, pelletu, zrębków drewna o różnej wielkości, rozdrobnionych płyt wiórowych, brykietu, a także pyłu MDF.

Poznaj możliwości podajnika do trocin, pelletu, zrębków, pyłu MDF, rozdrobnionych płyt wiórowych czy innych surowców – również tych powstałych w wyniku produkcji. Maksymalna długość podajnika ślimakowego do trocin wynosi 9 metrów. Taki zasięg urządzenia umożliwia łatwy i wygodny transport biomasy na odległości nie większe niż dziewięć metrów. Cały proces transportu biomasy o różnej granulacji może odbywać się w dwóch pozycjach urządzenia. Oferowany przez nas podajnik może być ustawiony w pozycji poziomej, a także pod kątem – zależnie od bieżących potrzeb użytkownika.

Oferowany podajnik ślimakowy umożliwia przemieszczenie trocin lub biomasy innego rodzaju z zasobnika paliwa do komory spalania kotła. Takie rozwiązanie to oszczędność czasu, automatyzacja całego procesu i co najważniejsze, znaczne zwiększenie efektywności spalania.

 

Paliwo:

trociny pellet brykiet zrębki płyta wiórowa
rozdrobniona
       
pył MDF        

Materiały do pobrania:

Karta katalogowa kotła